RU UA

Графлекс Лист

Графлекс Лист

Графлекс Лист купитиОпис

Армований графітовий лист - композитний матеріал, що складається з армуючого листа, плакованого графітовою фольгою ГРАФЛЕКС.

Призначення

Застосовується для виготовлення:

  • армованих прокладок для герметизації фланцевих з'єднань арматури і трубопроводів;

  • для виготовлення прокладок під головки блоку циліндрів і колекторів двигунів.

Ущільнювальні вироби використовуються в хімічній, нафтохімічній, нафтопереробній, газовій промисловості, тепловій та ядерній енергетиці в окислювальних середовищах при температурах від -200 ° С до + 450 ° С, в інертному середовищі або вакуумі при температурах від -200°С до + 1200°С .

Виготовлення

Проводиться одношаровим і багатошаровим.
Кількість армуючих шарів від 1 до 5. Для підприємств загальнопромислового призначення графітова частина армованих листів виготовляється з фольги ГРАФЛЕКС типів ГФ-Г і ГФ-1Г, для атомних електростанцій - з графітової фольги ГРАФЛЕКС типів ГФ-Д і ГФ-1Д. Армуючий лист виготовляється з гладкою або перфорованої нержавіючої сталі товщиною 0,1 - 0,2 мм. Графітовий армований лист може покриватися антиадгезійними покриттями.

Технічні характеристики:

Графлекс Лист продажРозміри листа: 620х620; 470х620; 1000х1000; 1500х1500 (мм х мм).
Товщина: 1,0 - 5,0 мм. Щільність графітового шару: 1,0 - 1,7 г / см3.
Стисливість при щільності 1 г / см3: 38 - 42%.
Відновлюваність при щільності 1,0 г / см3: 10 - 12%.
Воідновлюваність при щільності 1,7 г / см3: 75%.

Листові безазбестові матеріали прокладок ГРАФЛЕКС®ЛПМ призначені для виготовлення фланцевих прокладок використовуваних для ущільнення фланців і сполучних частин трубопроводів, арматури, машин, приладів, апаратів і резервуарів, що використовуються в газовій, нафтохімічній, харчовій промисловості і комунальному господарстві.

Залежність пружних властивостей
матеріалів ГРАФЛЕКС від щільності
Зависимость упругих свойств материалов ГРАФЛЕКС от плотности

Листові безазбестові матеріали прокладок ГРАФЛЕКС®ЛПМ виробляються на основі фольги ГРАФЛЕКС® а також мінеральних, органічних, синтетичних волокон пов'язаних еластомерами. Можливе виготовлення листів нестандартних розмірів за спеціальним замовленням.

Експлуатаційні параметри прокладок з листових матеріалів ГРАФЛЕКС®ЛПМ в залежності від їх типу знаходяться в наступних межах:
тиск робочого середовища - до 40 МПа;
температура робочого середовища - від -200°С до + 600°С.


Високоякісні матеріали прокладок «Графлекс» на основі ТРГ, фторопласта і органічних композитних матеріалів, зайняли міцне місце на ринках СНД.

Армований графітовий лист — ущільнюючий матеріал на основі терморозширеного графіту, плакований графітовою фольгою Графлекс. Графітові листи виготовляються розмірами від 620х620мм до 1500х1500мм товщиною від 1,0 до 5 мм.

Ці матеріали ущільнювачів використовуються для виготовлення прокладок фланцевих з'єднань арматури і трубопроводів, прокладки головки блоку, колекторів двигунів.

В асортименті є листові прокладки ЛПМ34,37,39, на основі фторопластових, органічних, синтетичних волокон, пов'язаних еластомерами. Ці матеріали прокладок за своїми експлуатаційними характеристиками успішно витісняють пароніт і азбестові матеріали прокладок.