RU UA

Графлекс прокладки

прокладки СНП
прокладки СНП
прокладки ПАГФ
прокладки ПАГФ
прокладки ПОГФ
прокладки ПОГФ
прокладки ПЗГФ
прокладки ПЗГФ

прокладки указателей уровня Графлекс-ВУК
прокладки покажчиків
рівня Графлекс-ВУК
графлекс фланцевые прокладки
графлекс
фланцеві прокладки


Ущільнювальні прокладки з армованого графітового матеріалу «Графлекс» використовуються для ущільнення фланцевих з'єднань в різних галузях промисловості.

Прокладки виготовляються різних форм і розмірів в залежності від виду фланцевого з'єднання, на основі терморозширеного графіту, а також ущільнювальні прокладки на основі комбінацій різних видів металу і безазбестового пароніту.

Графітові прокладки використовуються, в основному при високих температурах і тисках.

Графітова прокладка, оснащена обтюраторами, виключає контакт ущільнювача матеріалу прокладки з агресивним середовищем і використовується при температурах понад 550 град. С.

Прокладки, виготовлені з матеріалів «Графлекс», ЛПМ 34,37,39, є альтернативою пароніту, можуть застосовуватися в харчовій промисловості. До складу цього матеріалу входить фторопласт, кевлар а також композити різних синтетичних волокон. На відміну від прокладок з пароніту, ЛПМ не викликає прикипання до фланців, можливо багаторазове використання, в залежності від стану фланців.

Прокладки з безазбестового пароніта (ЛПМ34,37,39) за ціною вище, ніж паронітові прокладки, але в цілому при експлуатації скорочуються витрати на ремонт і простій обладнання в кілька разів.

Наша компанія не виробляє гумові та мідні ущільнювальні прокладки, тільки фторопластові, графітові, з безазбестового пароніта, на суцільнометалевій основі а також зубчасті прокладки.