RU UA

Про компанію

ЗАО «Унихимтек - Графлекс»ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» входить до складу НВО «Уніхімтек», яке в 2010 році відзначило свій 20 річний ювілей. За короткий Термін ми пройшли шлях від фундаментальної науки до споживача, створивши першими в Росії високотехнологічне виробництво безазбестових ущільнень нового покоління марки Графлекс® і завоювавши на ринку репутацію надійного партнера. Ми вибрали складний, але єдино вірний шлях розвитку - створення конкурентоспроможного виробництва безазбестових ущільнень.

Сьогодні ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» - компанія, яка динамічно розвивається, що має потужні інтелектуальні ресурси і багаторічний досвід в області розробки і виробництва ущільнювальної продукції.

Одним з основних принципів діяльності ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» є прагнення до тісної співпраці з замовниками у вирішенні їхніх проблем, так як ми твердо знаємо, що в нашому успіху є їх велика заслуга, а високі вимоги споживачів сприяють народженню свіжих ідей і розробці нових технічних рішень.

В даний час в клієнтській базі ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» понад 3500 підприємств. Продукція марки Графлекс® широко застосовується в різних галузях промисловості Росії, України, Китаю, Індії та Східної Європи.

Ми добре розуміємо, що не можна зупинятися на досягнутому, і продовжуємо фундаментальні дослідження в області сучасного матеріалознавства, і виробництва нових видів продукції марки Графлекс®.

Вже сьогодні розроблені нові інтерновані з'єднання графіту, які дозволяють отримувати графітову фольгу з механічними характеристиками, що істотно перевищують кращі світові аналоги.

Нами також активно ведуться роботи зі створення нових інструкційних вуглець-вуглецевих матеріалів для космічної та авіаційної техніки.

продажа инструментовЗаглядаючи в майбутнє, ми з упевненістю можемо сказати, що, маючи сучасне наукове устаткування, фахівців високої кваліфікації, наша компанія готова забезпечити зростаючі потреби промисловості в надійних ущільнюючих матеріалах.

ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс», єдина компанія на пострадянському просторі, що володіє повним циклом виробництва безазбестової ущільнювальної продукції.

Товарний знак Графлекс® широко відомий російським споживачам і часто використовується як бренд для позначення ущільнень із терморозширеного графіту в цілому.

Розробки компанії захищені більш ніж 100 патентами і авторськими свідоцтвами, опубліковані більш ніж в 500 наукових і технічних статтях.

Будучи провідним виробником ущільнювальної продукції, компанія успішно вирішує завдання герметизації обладнання на провідних підприємствах нафтової, газової, хімічної, харчової та інших галузей промисловості.

ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» виробляє ущільнення, як загальнопромислового, так і спеціального призначення, відповідно до галузевих нормативно технічних документів в області ущільнювальної техніки для ВАТ «Газпром», ВАТ «АК« Транснафта », ВАТ« Концерн Енергоатом », ВАТ« РЖД ».

Маючи величезний досвід і знання в області інтеркалірованих з'єднань графіту і нових вуглецевих матеріалів на їх основі, ми пропонуємо нашим споживачам швидкі, ефективні та надійні рішення задач з герметизації промислового обладнання.

Сьогодні ЗАТ «Уніхімтек-- Графлекс» надає широкий спектр послуг:

  • рарозробку, виробництво і поставку матеріалів ущільнювачів, широкої номенклатури для роботи в умовах високих температур, тисків і агресивних середовищ;
  • розробку технічних рішень для конкретних замовників;
  • сервіс на всіх стадіях поставки і навчання персоналу підприємств - замовників;
  • розробку нормативної документації і методичне забезпечення

ТОРГОВИЙ ЗНАК Графлекс® - ГАРАНТУЄ ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Відмінною особливістю продукції Графлекс® є її якісне виконання, що підтверджується європейським рівнем виробництва і відповідністю російським і світовим стандартам якості. Наша компанія прагне бути в авангарді галузі, впроваджуючи найсучасніші розробки і стандарти. Кращі матеріали, найсучасніша техніка і ретельний виробничий контроль забезпечують якість продукції, що поставляється.

ГрафлексЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» застосовує міжнародні стандарти менеджменту якості на всіх етапах життєвого циклу продукції і робить процес виробництва, реалізації та післяпродажного супроводу продукції Графлекс® ефективним і дієвим.

Для забезпечення неупередженості оцінок якості продукції, що виготовляється, відділ технічного контролю є незалежною від виробництва структурою, тому вся ущільнювальна продукція Графлекс® проходить жорстку перевірку, після проходження контролю зразки виробів і матеріалів зберігаються в службі якості в період дії гарантійного терміну продукції.

Всі технічні характеристики ущільнювальної продукції Графлекс®, представлені в даному огляді, отримані на підставі великих лабораторних досліджень, стендових випробувань і багаторічного досвіду виробництва і експлуатації в різних галузях промисловості.

Промислові ущільнення марки Графлекс® відносяться до продукції технічного призначення і в більшості випадків призначені для експлуатації в складних умовах під дією високих тисків, температур і агресивних середовищ.

Вибір типу ущільнення, в кожному конкретному випадку визначається з урахуванням всього комплексу факторів, що впливають на його надійну роботу, починаючи з параметрів робочого середовища і закінчуючи умовами експлуатації в складі обладнання.

Некоректний вибір ущільнення може привести до збоїв в роботі обладнання і як наслідок до аварійних ситуацій. З огляду на різноманіття областей і умов застосування, заявлені технічні характеристики продукції Графлекс® можуть розглядатися тільки в якості довідкових.

Маючи багаторічний досвід роботи в системоутворюючих галузях промисловості, компанією ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» розроблений ряд нормативних документів і галузевих стандартів, що регламентують застосування конкретних виробів на певних ділянках і агрегатах обладнання.

Ознайомившись з пропонованим асортиментом продукції, звертайтеся до фахівців ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс», для отримання професійних рекомендацій по підбору, монтажу та експлуатації ущільнень.

Дана процедура дозволить максимально використовувати накопичений ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» досвід застосування безазбестових ущільнень і забезпечити дотримання норм промислової та екологічної безпеки.

Офіційним представником ЗАТ «Уніхімтек - Графлекс» в Україні є компанія ТОВ «Уніхімтек -Україна».