RU UA

Графлекс набивка сальникова


Графлекс набивка сальниковаПотрібна графлекс набивка сальникова? Даний вид набивки дуже став популярним і затребуваним, так як вона заповнює собою сальникову частину арматури поршневих або відцентрових насосів. Також вони заповнюють сальникові камери і служать надійним ущільнювачем в інших агрегатах, переносячи температури від -60 до +250˚С. Графлекс набивка сальникова присутня практично у всіх видах існуючої арматури насосів, близько 70%.

Якщо Ви бажаєте придбати такий цінний вид набивки, Вам слід замовити її на київському підприємстві «Графлекс» (набивка сальникова). Ми продаємо дуже якісну набивку, яка не зношується і не робиться тонше при високій температурі або при інтенсивному використанні. Врна не боїться морозів або кислотних середовищ.

У нас є плетені набивки сальникові, які виготовляються з різного роду волокон, в тому числі з бавовни, азбесту, хімічних волокон. Графлекс набивка сальникова просякнута спеціальним розчином, який і робить її такою стійкою до перепадів температур, еластичною і щільною. Дана набивка не зіпсується в середовищі розріджених газів, в аміачних середовищах, в розчинах лугів, в морській воді і інших промислових середовищах. Ми рекомендуємо Вам скористатися нашими набивками і ущільнювачами. Вони допоможуть Вам зберегти якість Вашої арматури надовго. Графлекс набивка сальникова продається потрібним метражем в рулонах.

Наше підприємство з задоволенням представить Вам свої вироби і матеріали ущільнювачів. Замовляйте у компанії «Графлекс» такий матеріал, як набивка сальникова, і тоді всі Ваші агрегати будуть працювати без особливих поломок.