RU UA

Огракс вартість


Огракс вартістьЯкщо Ви хочете убезпечити свої склади, цехи, виробничі приміщення від можливого поширення виникшої пожежі, Вам терміново потрібно купити ущільнюючу протипожежну стрічку Огракс, її вартість можете уточнити у наших фахівців за телефонами. Замовити таку стрічку можна у будь-якому метражі, ми висилаємо її в мотку. Вона досить компактна і не займе у Вас багато місця при зберіганні її на складі. Стрічка Огракс (вартість) відмінно пристає до дверної коробки, закриваючи щілину між коробкою і полотном двері.

У Вас така сфера діяльності, внаслідок якої може виникнути пожежа або займання предметів? Щоб вогонь не перекинувся на сусідні будівлі, потрібно зупинити його за допомогою звичайної стрічки Огракс (вартість), яка щільно прилягає до дверного отвору і під впливом високої температури здувається, закриваючи собою щілини в дверях.

Ефективним засобом від просочування диму або задушливих випарів на Вашому виробництві є протипожежна стрічка Огракс (вартість). На вигляд ця стрічка нічим не відрізняється від звичайного ущільнювача, але її завдання і функції абсолютно різні. Стрічка покрита спеціальним адгезивним шаром, який, під впливом гарячих газів і полум'я надуває стрічку до великих розмірів, від чого щілини в дверях закупорюються і чадний газ вже не надійде в інші приміщення. Оцініть по достоїнству вогнетривку протипожежну стрічку Огракс (вартість), яка призначена запобігти поширення газів і полум'я з одного приміщення в інше, через зачинені двері.

Замовте потрібну Вам кількість стрічки Огракс (вартість), а ми надамо для Вас відмінні умови.