RU UA

Сальникова набивка фторопластова купити


Сальникова набивка фторопластова купитиСальникова набивка фторопластовая (купити) виготовлена з волокон експандованого тефлону графітонаповненого. Набивка застосовується на нафтохімічних підприємствах, як щільна набивка для вала відцентрового насоса, які займаються перекачуванням кислот та інших агресивних розчинів. При цьому дана набивка не розчиняється в кислоті, не роз'їдається і залишається такою ж, як і завжди. Винятком є перекачування олеума, паруючої кислоти азоту, згубним для набивання є сильний луг і так звана «царська горілка». Сальникова набивка фторопластова (купити) в такого роду кислотах може пошкоджуватися і розірватися.

Якщо Вам потрібно використовувати графітову набивку в лугах середньої кислотності, Вам можна буде купити сальникову набивку фторопластову на підприємстві «Графлекс». У Києві наша компанія одна з небагатьох продає такі якісні набивки і ущільнювачі.

На набивки і ущільнювачі середньоъ або низької якості годі надыятися, так як вони швидко роз'їдаються хімічними розчинами або розплавляться від високих температур. Якщо Вам доводилося на практиці використовувати таку погану набивку, то Ви знаєте, про що йде мова. Використовуючи сальникову набивку фторопластову (купити) Ви не нашкодите ні собі, ні своэму обладнанню. Щоб насос безперебійно працював, для його вала потрібні хороші ущільнювачі, які надати можемо ми. Сальникова набивка фторопластова (купити) завжди є у нас в наявності, тому наші менеджери швидко оформлять заявку на складання посилки на складі.

«Графлекс» займає одне з перших місць в Україні за якістю ущільнювальної продукції. Потрібна сальникова набивка фторопластовая (купити) від найкращого виробника? Тоді залишайте свої заявки нам.