RU UA

Сальникова набивка графітова купити


Сальникова набивка графітова купитиСальникова набивка з графіту (купити) - це чудовий термальний захист для сальникових камер, які заповнюють цією речовиною щоб загерметизувати і захистити рухомі і нерухомі з'єднання різних установок і апаратів, які постійно працюють і знаходяться в несприятливих і кислотних середовищах, в сильному тиску і спекотній температурі. Графітна набивка сальникова (купити) досить-таки еластична і м'яка, а також зносостійка. При цьому набивка не має сильного тертя або якогось негативного впливу на вал.

Хочете придбати у надійного підприємства-виготовлювача набивку сальникову графітову (купити)? «Укрмагнезіт» зможе Вам надати певну кількість даного матеріалу. Ви будете мати можливість купувати будь-яку кількість герметизаційного матеріалу, який зробить Ваші приміщення і устаткування не чутливими до вогню, диму, кислот і несприятливих середовищ.

Сальникова набивка графітова (купити) являє собою пластичний графітовий джгут з квадратним або округленим перетином. Набивки можуть служити достатньо довго, так як їх структура і склад захищають набивку від різних шкідливих і несприятливих чинників. Шнури набивки бувають різної товщини, як наскрізного, так і комбінованого складу, з багатошаровим або одношаровим сердечником. Сальникова набивка графітова (купити) виробляється з добавками графіту, сухою, чистою, або ж насиченою різними речовинами.

Замовляйте у нас герметизаційні матеріали по здоровій ціні. Ми доставимо Вам на підприємство потрібну кількість сальникової набивки графітової (купити).