RU UA

Термоущільнююча стрічка Огракс


Термоущільнююча стрічка ОграксТермоущільнююча стрічка Огракс грає велику роль при герметизації, ущільненні двостулкових або складних пристроїв, систем трубопроводу і т.п. Як правило, така стрічка використовується в газоходних трубах, фланцях, конденсаторних трубах, в теплообмінниках, маслоохолоджувачах, в різних пневматичних системах, в роз'ємах компресорах і насосах, в колонах, резервуарах, випарних системах, і в іншому схожому обладнанні. Якщо Вам потрібно терміново щось герметизувати, і у Вас під рукою немає відповідного матеріалу, найкраще буде замовити термоущільнюючу стрічку Огракс на підприємстві «Уніхімтек-Графлекс».

Крім стрічок ущільнювачів у нас продаються також інші матеріали і пристосування для герметизації. Наприклад, герметизаційні кільця, листи, комплекти герметичних кілець, фольга та термоущільнююча стрічка Огракс. Всі ці матеріали Ви зможете вжити для надійної герметизації різних об'єктів.

Фірма «Уніхімтек-Графлекс» розробила однойменну торгову марку ущільнювальної продукції, яка успішно поширює місця свого застосування, як в українській промисловості, так і в зарубіжній. На сьогоднішній день якісні ущільнювачі - це величезна рідкість. В основному, компанії-виробники бажають якомога більше заощадити, тому термоущільнююча стрічка Огракс у них відповідно, нікудишня за якістю. Пропонуємо Вам придбати всі необхідні герметизаційні матеріали у компанії з більш як двадцятирічним стажем роботи. Наші розробки не залишать нікого байдужим, тому що термоущільнююча стрічка Огракс у нас дійсно якісна і міцна. Нею Ви зможете загерметизувати різні щілини, вона не буде пропускати жодного повітря або вологи.

Для Вашої зручності «Уніхімтек-Графлекс» розробили термоущільнюючу стрічку Огракс з клейкою стороною.